آرشیو یادداشت
مسئولی که فاسد شد اولویت های کشور را نخواهند دید و خواسته یا ناخواسته در جهت پیشبرد اهداف دشمن حرکت می کند و مدیری که فساد گریبان او را گرفت هرگز نخواهد توانست مجری اقتصاد مقاومتی باشد و وضعیت قشر ضعیف جامعه را درک کند.
امروز اقتصاد ما در نقطه وابستگی صرف به کالای خارجی قرار ندارد و در بسیاری موارد تولیدات داخل با مشابه و در حد تولیدات خارجی در بازار وجود دارد.
این روز ها کاروان راهیان نور دانشجویان استان مرکزی در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور دارند و زائران از حال و هوای خود دلنوشته هایی برای ما می فرستند.
اقتصاد عاريتي در يک جمله خلاصه مي‌شود: نگاه به بيرون. در اين منظومه فکري تکيه بر توان و ظرفيت‌هاي داخلي نمي‌تواند به‌عنوان يک اصل ثابت محور پيشرفت اقتصاد قرار بگيرد.
وظیفه داریم دیگران را ترغیب به خرید جنس ایرانی کنیم چرا که رشد اشتغال و صنعت کشور در گرو حمایت مصرف کننده است.
نسل امروز تشنه‌ی معرفت پاک و اصیل جبهه‌ی دیروز است. مناطق درگیر در دفاع مقدس در کشور ما همچون مروارید می‌درخشد و پلی بین کربلای خمینی و نینوای حسینی است.
دیگر نباید جای همت در جبهه ی دانشگاه خالی بماند. باید چمران را از دل کردستان پای میزهای چوبی دانشگاه بکشیم. ما باید چمران جبهه ی دانشگاه باشیم این بار که استاد حضور غیاب کرد و اسم احمدی روشن را خواند باید کل کلاس یک صدا حاضر بگوید
انقلابی بودن و انقلابی ماندن چالش بزرگ انقلاب هاست و باید دانست از آرمان ها دم زدن و انقلابی گری در نظام اسلامی هم باید رویارویی تمام قد با استکبار و هم مبارزه قاطعانه با اشرافیگری و فساد را بهمراه داشته باشد و بی شک آنکه بخاطر منافع و مطامعش ساکت بنشیند انقلابی نیست.
تدوین و اجرایی شدن الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را می توان به عنوان مهمترین و راهبردی ترین پاذزهر نفوذ دشمن در کشور به حساب آورد.
عده ای جمع شوند دور هم تشکلی را بنا کنند ،آرمی بسازند برای آرمان شان وچه محدود می شود آرمانشان به یک انتخابات...
|< < 1 2 3 4 5 > >|
آخرین اخبار
در راستای پاسداشت منافع ملّی و برای رفع انحصار از پیام‌رس...
مراسم گرامیداشت پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه ع...
بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامى واحد اراک از شهردار و ر...
«سه شنبه های مهدوی» طرحی است که طی سال 96 و همچنین هفته ه...