آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: اشتباهات راهبردی آمریکایی‌ها در منطقه و حمایت‌های برخی کشورهای مرتجع عربی و در صدر آن‌ها عربستان سعودی نتیجه‌ای جز به صدا درآمدن زنگ خطر پایان عمر نکبت‌بار رژیم صهیونیستی نخواهد داشت.
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: حل معضلات اقتصادی و دستیابی به یک اقتصاد مقاوم درگرو مدیریت انقلابی مسئولین، نوآوری فعالان عرصه های مختلف صنعت و اقتصاد کشور و حمایت‌ متعصبانه مردم است.
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: بیش از 700 دانشجوی استان مرکزی در قالب 3 کاروان در اسفندماه از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند که با احتساب تعداد دانشجویان اعزام‌شده به راهیان نور عاشورا این آمار در سال ۹۶ به بیش از ۱۰۰۰ نفر خواهد رسید.
حجت الاسلام حبیبی در آیین بدرقه اولین کاروان راهیان نور دانشجویان استان مرکزی گفت: هدف راهیان نور تنها بازدید مناطق نیست بلکه مهم این است که ما بتوانیم زحمات و رشادت‌های شهدا را باحال امروز خود گره بزنیم و این پیوند هرچه عمیق‌تر باشد می‌تواند سفر را معنوی‌تر کند.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: نظر به منویات رهبر معظم انقلاب در عرصه های مختلف اقصادی و لزوم حرکت جهادی در این زمینه، کارگروه جهادی اقتصادی بسیج دانشجویی استان مرکزی تشکیل و فعالیت خود را با فراخوان پذیرش نیرو و دریافت طرح و ایده های عملیاتی آغاز کرده است.
همزمان با روزهای پایانی سال، دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک با حضور در گلزار شهدا و یادمان شهدای گمنام اراک با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
بيست و يكيمن يادواره شهداي دانشجو و طلبه شهرستان دلیجان و 5شهيد گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق 9 اسفند ماه در تالار علامه نراقی این دانشگاه برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی از اعزام هزار دانشجوی دانشگاه های استان به اردوهای معنوی راهیان نور در اسفندماه سال جاری خبر داد.
آقامحمدی مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: باگذشت قریب به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی و با تمام سنگ‌اندازی‌ها و موانع داخلی و خارجی، نظام اسلامی امروز پویاتر از هرزمانی در اوج اقتدار معادلات و توطئه‌های استکبار جهانی را برهم می‌زند و در این مسیر ذره‌ای عقب نخواهد نشست.
مجید فریدونی مسئول ستاد راهیان نور بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: بسیج دانشجویی همانند سالیان گذشته برگزارکننده‌ی اردوهای راهیان نور دانشجویی خواهد بود و ستاد راهیان نور با هماهنگی‌هایی از پیش بسترهای لازم را برای ثبت‌نام و اعزام دانشجویان در دانشگاه‌های سراسر استان مرکزی فراهم کرده است.
|< < 1 2 3 4 > >|
آخرین اخبار
در راستای پاسداشت منافع ملّی و برای رفع انحصار از پیام‌رس...
مراسم گرامیداشت پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه ع...
بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامى واحد اراک از شهردار و ر...
«سه شنبه های مهدوی» طرحی است که طی سال 96 و همچنین هفته ه...