آرشیو اخبار
در راستای پاسداشت منافع ملّی و برای رفع انحصار از پیام‌رسان تلگرام، پایگاه اطلاع‌رسانی "بسیج دانشجویی استان مرکزی" فعالیت خود را در این پیام‌رسان متوقف می‌کند.
مراسم گرامیداشت پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی اراک با روایتگری غواصان آزاده ی عملیات کربلای ۴ در مسجد این دانشگاه برگزار شد.
بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامى واحد اراک از شهردار و رییس شوراى اسلامى اراک برای حضور در جمع دانشجویان دعوت به عمل آورد.
«سه شنبه های مهدوی» طرحی است که طی سال 96 و همچنین هفته های اخیر در روزهای سه شنبه هر هفته به همت بسیج دانشجویی در برخی از دانشگاه های استان مرکزی در حال اجر است.
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: اشتباهات راهبردی آمریکایی‌ها در منطقه و حمایت‌های برخی کشورهای مرتجع عربی و در صدر آن‌ها عربستان سعودی نتیجه‌ای جز به صدا درآمدن زنگ خطر پایان عمر نکبت‌بار رژیم صهیونیستی نخواهد داشت.
مراسم گرامیداشت پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی اراک با حضور غواصان آزاده ی عملیات کربلای 4 برگزار می شود.
حوزه بسیج دانشجویی امام هادی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی اراک از امام جمعه این شهر برای حضور در دانشگاه دعوت به عمل آورد.
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: حل معضلات اقتصادی و دستیابی به یک اقتصاد مقاوم درگرو مدیریت انقلابی مسئولین، نوآوری فعالان عرصه های مختلف صنعت و اقتصاد کشور و حمایت‌ متعصبانه مردم است.
مسئولی که فاسد شد اولویت های کشور را نخواهند دید و خواسته یا ناخواسته در جهت پیشبرد اهداف دشمن حرکت می کند و مدیری که فساد گریبان او را گرفت هرگز نخواهد توانست مجری اقتصاد مقاومتی باشد و وضعیت قشر ضعیف جامعه را درک کند.
امروز اقتصاد ما در نقطه وابستگی صرف به کالای خارجی قرار ندارد و در بسیاری موارد تولیدات داخل با مشابه و در حد تولیدات خارجی در بازار وجود دارد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
در راستای پاسداشت منافع ملّی و برای رفع انحصار از پیام‌رس...
مراسم گرامیداشت پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه ع...
بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامى واحد اراک از شهردار و ر...
«سه شنبه های مهدوی» طرحی است که طی سال 96 و همچنین هفته ه...